Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
نرم افزار تقویم 1400 با گرافیک بسیار زیبا

بهترین رایحه عطر و ادکلن تابستانی

بهترین رایحه عطر و ادکلن تابستانی

بهترین رایحه عطر و ادکلن تابستانی

 دقت در نحوه خرید عطر و ادکلن توسط اشخاص مختلف نشان می دهد که افراد از شیوه های مختلف و گاهی عجیب و غریبی برای انتخاب عطر و ادکلن مورد نظر خود استفاده می کنند. مثلا آنهایی که جوان ترهستند بیشتر از دوستان و اطرافیان خود تقلید می کنند و بدون توجه به اینکه رایحه عطر می تواند با نوع پوست تغییر کند همان محصول را از فروشگاه خریداری می کنند.بیلبوردهای تبلیغاتی و شیشه های پر زرق و برق محرک خرید بعضی دیگر است، بعضی از افراد مسن تر هم سعی می کنند به برند خاصی وفادار بمانند یا حتی هستند کسانی که از هرچه دردسترس شان باشد استفاده می کنند. در فصل گرم تابستان بهتر است به جای عطرهایی با رایحه شیرین به عطرهایی که رایحه ای خنک، ترش، تلخ و سرد، جنگلی و وحشی دارند، فکر کنید. استفاده از این رایحه ها به خصوص رایحه های خنک و ترش در فصل تابستان با کاهش حس گرمای محیط نه تنها در شما بلکه در اطرافیان تان هم حس سرمای خوشایندی ایجاد می کنند.یادتان باشد عطر های ترش معمولا عطرهایی هستند که طعم مرکبات را به ذهن شما تداعی می کنند. این عطرها ناخودآگاه القاکننده حس طراوات، خنکی و شادمانی اند و این دقیقا همان چیزی است که شما برای روزهای گرم تابستان به آن نیاز دارید. مهم تر از آن اینکه عطرهای سرد و ترش ناخودآگاه آرامش روحی و رفع خستگی را هم برای شما به دنبال دارند.

معرفی چند ادکلن تابستانی عالی

ادکلن زنانه BLV Eau de te بولگاری با رایحه خنک و تندش انتخاب مناسبی برای شماست. ادکلن L Eau Par Wild Ph کنزوو ادکلن مردانه لایت بلوی بولگاری با رایحه خنک و ترشی که دارد هم در همین گروه قرار می گیرد.

عطر و ادکلن های تابستانی سرد برای فصل گرم

اصولا عطرهای شیرین ماندگارتر هستند زیرا سردی هوا به ماندگاری آن ها کمک می کند به همین خاطر اینگونه عطرها در زمستان توصیه می شوند اما وقتی پای عطر تابستانی به میان می آید مساله کاملا بالعکس است یعنی عطرهای گرم و شیرین ماندگاری کمتری دارند و باعث ایجاد گرمای بیشتر و کلافگی می‎شوند لذا استفاده از عطرهای خنک ضروری است.

 در واقع گرمای هوا به پخش بیشتر رایحه کمک می کند و همین باعث می شود اثر عطر در روزهای گرم خیلی زود کم رنگ شود. از طرف دیگر تعریق زیاد در روزهای تابستانی هم باعث می شود تا شما نیاز بیشتری به استفاده از عطر و ادکلن پیدا کنید چون رایحه دلنشین انتخابی شما به خاطر همین تعریق خیلی زود اثرش را از دست می دهد.

 خلاصه کلام اینکه در روزهای گرم تابستان نمی توانید انتظار داشته باشید رایحه دلنشین دلخواه تان تمام روز با شما بماند البته این رایحه در همان زمان کوتاه هم به قدر کافی پخش می شود و دقیقا به همین دلیل است که شما در فصل تابستان بیشتر از هر فصل دیگری رایحه عطر اطرافیان تان را حس می کنید.

 برای ماندگار شدن عطرهای خنک تابستانی تنها تکرار استفاده از ادکلن راهکار امر است در غیر اینصورت هر نوع عطر و ادکلنی در این دمای بالای هوا از بین می رود. عطر خنک عطری است که در شما احساس خنکی دلچسبی ایجاد کند.

 انتخاب این عطر هم اصلا سخت نیست کافی است عطر یا ادکلنی را انتخاب کنید که باز کردن در آن و بوییدنش همان باشد و احساس برخورد نسیم ملایم و دلنشین بهاری با پوست را به شما القاء کند.

چند ترفند ساده برای ماندگارتر شدن ادکلن در تابستان

اینکه عطر را به کدام قسمت پوست تان اسپری کنید، خودش یکی از فاکتورهای مهم در ماندگاری آن است. برای اینکه عطرهای سرد و تلخ تابستانی ماندگاری بیشتری روی پوست تان داشته باشند باید آن را روی نقاطی از پوست که نبض دارند مثل مچ دست، کنار گردن، پشت گوش، پشت آرنج، زیر گلو و حتی پشت زانو و روی مچ پا اسپری کنید (به این ترتیب اجازه می دهید رایحه عطر از پایین به بالا جریان داشته باشد) ضربان نبض در این نقاط باعث حرارت بیشتر و در نتیجه پخش بیشتر و بهتر رایحه عطر می شود.

 در حقیقت در این نقاط فاصله رگ ها از سطح پوست به کمترین حد ممکن می رسد و در همین نقاط رگ های خونی حرارت بیشتری از خودشان نشان می دهند و به صورت یک پمپ کوچک عمل می کنند که همین باعث می شود رایحه عطر بهتر پخش شود. موها را هم دست کم نگیرید اسپری کردن عطر روی موها باعث می شود تا رایحه عطر تمام روز همراه شما باشد!


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

telegram share

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود