Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
نرم افزار تقویم 1400 با گرافیک بسیار زیبا

ترفند جالب برای ماندگاری بیشتر رژ لب

ترفند جالب برای ماندگاری بیشتر رژ لب

شما میتوانید ماندگاری رژ لب را با بهره گیری از روشهای معرفی شده در زیر افزایش دهید تا مجبور نباشید بطور مداوم آن را تجدید کنید. خانم ها این مساله را به خوبی درک می‌کنند که ماندگاری رژلب برای تمام روز چه اتفاق خوبی هست و هر شخصی به روش خود، سعی میکند رنگ لب هایش حتی هنگام غذاخوردن هم حفظ شود.

برای این منظور میتوان از رژلب هاي ضدآب یا 24 ساعته بهره گیری کرد. یا حتی می‌توان چند لایه رژ روی هم روی لب زد تا از ماندگاری آن مطمئن شد.اما یک روش بسیار ساده تر هم برای این منظور وجود دارد و آن بهره گیری از قلم مو برای کشیدن خط لب هست. یعنی به جای مداد لب، از قلم مو برای کادربندی لب هاي خود بهره بگیرید.

 وقتی با قلم موی ریز آرایشی، رژ را روی لب هایتان می‌کشید چندین مزیت دارد: یکی اینکه رنگ رژلب و خط لب با هم یکی هست، دو اینکه می‌توانید با توجه بیشتری دور لب خط بکشید و از همه ي مهم تر اینکه هزینه هایتان هم کاهش پیدا می‌کنند. وقتی همان رژی که دارید را بعنوان خط لب هم بهره گیری میکنید، دیگر لازم نیست برای خرید مدادهایی که به اندازه خود رژلب و گاها اکثر از ماتیک قیمت دارند، پول هزینه کنید.

برترین و بارزترین ویژگی این ترفند در این هست که رنگ لب شما برای ساعت هاي طولانی به قوت خود باقی خواهد ماند.برای این منظور، لبه ي تخت و ضخیم قلم مو را درون رژ لب موردعلاقه خود فرو کنید، سپس آن را به صورت خط باریک روی لب پایینی بکشید. سپس سراغ لب بالا رفته و روی فرم لبتان خط بکشید.در آخر، رژ لب خود را زده و از اینکه تا ساعت هاي زیادی به قوت خود باقی خواهد ماند، مطمئن باشید.


لطفا رای دهید !
(1 رای 5 از 5)

telegram share

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود