Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
کسب درآمد بیت کوین

بیوگرافی کیم تائه هی

نام اصلی : کیم تئه هی / Kim Tae Hee / 김태희
تاریخ تولد : 29 مارس 1980
محل تولد : بوسان - کره جنوبی
ملیت : کره جنوبى
تحصیل : Seoul National University - B.A. Fashion Design
سالهای فعالیت : 2001 تاکنون
قد و وزن : 162 سانتی متر قد و 54 کیلوگرم وزن

بیوگرافی کیم تائه هی

زندگینامه

کیم تا هی که نامش را هر بیننده ی سریال کره ای می شناسد در شهر السان کره جنوبی متولد شد. خانواده ی کیم تا هی شامل پدر و مادر ، خوهر بزرگ و برادر کوچکش می باشد.برادر کوچک کیم تا هی (( لی وان )) نیز از بازیگران فیلم و سریال کره ای است. این ستاره ی زیبای سریال کره ایبیشتر با چهره ی زیبایش شناخته شده است.او از کودکی بچه ی نجیبی بود و حتی در مصاحبه های تلویزیونی پخش شده از شبکه ام بی سی نشان داد که زیاد اهل صحبت و گفتگو نیست.

بیوگرافی کیم تائه هی

ولی گفته ها نشان می دهند که او با برادر و پسران هم محله اش دعوا می کرده است.کیم تا هی با این که دختری سخت کوش بوده و در مدرسه دوران دبیرستان همیشه بهترین نمره را کسب می کرده است و همچنین در بین پسران مدرسه بسیار محبوب بوده است.چنان که طبق برنامه تلویزیونی ” راز ستارگان ” به این مسئله دست یافتند که هنگامیکه کیم در دوره دبیرستان به بدنسازی می رفته ، پسران در جلوی پنجره ای می نشستند تا او را ببینند و اسم اش را فریاد بزنند.

بیوگرافی کیم تائه هی

پس از آن که کیم تا هی به دانشگاه بین المللی سئول وارد شد در رشته ی طراحی مدرن به تحصیل پرداخت. تنها علتی که او در این رشته به ادامه تحصیل پرداخت این بود که وی علاقه ی فراوانی به طراحان داخل کشور داشت. به طور اتفاقی و در ایستگاه اتوبوس شخصی از او دعوت می کند که به عنوان یک مدل برایش کار کند و او این کار را پذیرفت.در سال 2000 این ستاره سریال کره ای 21 ساله بود. او اولین کار خود را به عنوان یک مدل در ” وایت ” آغاز کرد سپس در سال 2001 اولین بازی خود را در فیلم کره ای ” آخرین هدیه ” ارائه داد.

بیوگرافی کیم تائه هی

با این کار کیم ، او شهرت قابل توجی کسب کرد که مورد توجه بینندگان فیلم و سریال کره ای در قرار گرفت. و در سال 2003 در سریال هایی همچون ” تصویر – پلکانی برای ورود به بهشت و مشکلی که من با برادرم دارم” به صحته وارد شد.
بیوگرافی کیم تائه هی
با این وجود هنر بازیگری که در وی وجود دارد  جلوی انتقاد منتقدان را گرفته است . برخی افراد او را با نام بهترین بازیگر فیلم کره ای و نه بهترین بازیگر سریال کره ای قبول دارند. در سال 2008 کیم تا یک استراحت یک ساله را انجام داد و سپس دوباره در سال 2009  بازگشت و یکی از بهتزین سریال کره ای ” ایریس” را بازی کرد.

بیوگرافی کیم تائه هی

بیوگرافی کیم تائه هی 

بیوگرافی کیم تائه هی
این ستاره سریال کره ای قصد بازی در سریالی داشت که به اسب سواری ارتباط داشت ولی با مشکلاتی روبرو بود چنانکه از اسب سواری و اسب دوانی می ترسید. بعد از مدتی این مشکل حل شد و حتی ایم از این کار بسیار لذت می برد. ولی باز مشکلاتی دیگری در تولید این سریال کره ای پدید آمد.
بیوگرافی کیم تائه هی
لی جون کی کارگردان این سریال ، بعد از یک ماه از گذشت این سریال ، برای مشکلات ارتشی و خدمتی آن سریال را ترک کرد. برای ادامه این سریال کره ای کارگردان معروف سزیال کره ای ” یانگ دونگ کان” گزینه ی مناسبی بود و به جای او آمد.

بیوگرافی کیم تائه هی

در سال نیمه های سال 2010 تا هی قسمتی از سریال کره ای ” پرنسس من ، را بر عهده گرفت. در مصاحبه ای با شبکه تن آسیا او اظهار کرد که به کار های کودکانه و دخترانه ای که جنبه رویایی و غیر حقیقی دارد علاقه مند است و این تنها عاملی بوده که بتواند به خوبی در این سریال بازی کند.
بیوگرافی کیم تائه هی
در سال 2012 او در برنامه تلویزیونی شبکه کی بی سی دو صراحتا اعلام کرد که شایعاتی که در مورد ازدواج او او هستند بی اساس بوده و نظرات اشتباهی هستند و از مردم خواست که این قضیه را فراموش کنند.

بیوگرافی کیم تائه هی

Filmography
2001     Last Present
2002     Living in New Town
2006     The Restless
2007     Venus and Mars
2010     Grand Prix
2010     Iris: The Movie

بیوگرافی کیم تائه هی
Television series
2002     Let's Go
2003     Screen    
2003     A Problem at My Younger Brother's House
2003     Stairway to Heaven
2004     Forbidden Love
2004     Love Story in Harvard
2009     Iris
2011     My Princess
2011     Boku to Star no 99 Nichi
2013     Jang Ok-jung, Living by Love 
2015     Yong-pal
2019     Saint Wang Xizhi


لطفا رای دهید !
+ -
+152

telegram share
نقل قول [سید]

عشقی کیم تائه هی

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود