Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
کسب درآمد بیت کوین

آموزش ساخت آویز گل رز

آموزش ساخت آویز گل رز

آویز گل رز صورتی

آموزش ساخت آویز گل رز

در این آموزش میتوانید با تهیه مقداری پارچه نمدی و همچنین برش زدن آن به شکل گل رز و انجام تغییراتی به روی آن یک آویز گل رز نمدی بسیار زیبا بسازیم. روش ساخت چنین کاردستی بسیار آسان بوده و در زمان کوتاهی به نتیجه دلخواه خواهید رسید. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت با ما همراه باشید.

آموزش ساخت آویز گل رز

وسایل لازم برای ساخت آویز گل رز :
پارچه نمدی صورتی
چسب مایع
نخ و سوزن
کریستال
سیم مفتول

آموزش ساخت آویز گل رز

ابتدا همانند تصویر زیر مقداری پارچه نمدی صورتی تهیه کنید. و به روی آن طرح گل رز را به صورت مارپیچ بکشید و سپس به برش زدن آن بپردازید.همچنین به پیچاندن پارچه نمدی برش زده به روی هم بپردازید و انتهای آن را با چسب بهم بچسبانید.

همانند تصویر زیر به ساخت تعداد زیادی گل رز در سایز مختلف بپردازید و به کمک نخ، سوزن و مهره های تزیینی یک رشته از گل های رز نمدی در سایز های مختلف بسازید.

آموزش ساخت آویز گل رز

در این بخش مقداری سیم مفتول تهیه کنید و قسمت آویز گل را بسازید تا بتوانیم به این شکل دسته های گل را آویزان کنیم.در این بخش ابتدا روی سیم مفتول تعدادی گل بچسبانید و سپس دست های گل را به روی آن آویزان کنید.

آموزش ساخت آویز گل رز

در نهایت شما توانسته اید یک آویز گل رز نمدی بسیار زیبا بسازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.زمانی که این کاردستی را ساخته اید از آن عکس گرفته و برای ما در قالب نظر بفرستید تا کاربران دیگر آن را مشاهده کنند. برای حمایت ما سایت کافی نت را به دوستان خود معرفی نمایید.
آموزش ساخت آویز گل رز

آویز گل رز صورتی 


لطفا رای دهید !
+ -
+144

telegram share
نقل قول [جوجه]

ممنون از اموزشتون

نقل قول [هنر جو]

ممنون از لطفتون

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود