Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
کسب درآمد بیت کوین

آموزش تصویری گذاشتن مژه مصنوعی + نکات مهم

آموزش تصویری گذاشتن مژه مصنوعی + نکات مهم

آموزش گذاشتن مژه مصنوعی برای خود

گذاشتن مژه مصنوعی

مژه مصنوعی یکی از وسایل آرایشی برای زیباتر کردن آرایش چشم می باشد. داشتن مژه های حجیم و پرپشت در یک آرایش جذاب بسیار مؤثر است از این جهت بسياري از آرایشگران برای کامل نمودن آرایش از آن استفاده می کنند.

گذاشتن مژه مصنوعی

نکات مهم درباه چسباندن مژه مصنوعی:

پیش از آنکه شیوه چسباندن مژه مصنوعی را بگوییم لازم است تا چند نکته در خصوص عارضه های احتمالی استفاده از مژه مصنوعی را یادآوری کنیم:

گذاشتن مژه مصنوعی

واکنشات شدید و حساسیتی

مژه های مصنوعی یا ماده های دیگری که به مژه ها می چسبد میتواند واکنشات شدید روی پوست و چشم ایجاد کند. حتی اندکی آزردگی چشم میتواند منجر به آسیب چشم شده و حتی گاه بینایی را از بین ببرد.بعضی وقت ها چسب مورد استفاده هم میتواند سبب واکنشات حساسیتی شده، پلک متورم و چشم ها قرمز شوند. بدین ترتیب قبل از استفاده، از نوع چسب مناسب اطمینان حاصل کنید، آنرا از پیش روی پوست امتحان کنید.

گذاشتن مژه مصنوعی

خطر آلودگی مژه مصنوعی

مژه های مصنوعی بسیار در معرض الودگی بوده و باکتری را به خود جذب می کنند. این ذرات زیان آور سبب آزردگی پلک و چشم می شوند. درعین حال که مژه های طبیعی چشم را از غبار، ماده های خارجی و عرق مراقبت می کنند، مژه های مصنوعی نامرغوب و الوده میتواند منجر به آزردگی و عفونت چشم شوند.

گذاشتن مژه مصنوعی

بهتر است با شخصی که اطلاعات کافی در زمینه انتخاب محصولات با کیفیت دارد مشورت کنید تا استانداردهای آنرا به شما معرفی کند. شاید پرخطر ترین عارضه های جانبی مژه های مصنوعی، الودگی آن باشد که میتواند منجر به عفونت و از دست دادن بینایی شود.

گذاشتن مژه مصنوعی

طریقه گذاشتن مژه مصنوعی

گذاشتن مژه مصنوعی

آسیب به مژه های طبیعی

چسباندن اشتباه مژه میتواند سبب اسیب مژه های طبیعی شود. فشار زیاد ناشی از مژه های مصنوعی میتواند منجر به اسیب فولیکول های مو شده و بطور موقت یا دایم رشد مژه قطع شود.

گذاشتن مژه مصنوعی

آموزش چسباندن مژه مصنوعی:

استفاده از مژه مصنوعی باید تنها محدود به موقعیت های خاص شود. همچنين بسیار مهم است که از نوع مرغوب آن استفاده شده و به صورت صحیح بچسبانید. درصورتی که قدری تمرین داشته باشید، استفاده از آن راحت است. در این اموزش، مرحله به مرحله نحوه چسباندن مژه مصنوعی را شرح می دهیم:

گذاشتن مژه مصنوعی

مراحل قبل از گذاشتن مژه مصنوعی

ابتدا مژه مصنوعی را از جعبه در می آوریم.به آرامی این کار را انجام دهید.مژه را با دستتان کمی به داخل حالت دهید تا خوب فرم بگیرد.

گذاشتن مژه مصنوعی 

سپس مژه مصنوعی را روی پلک قرار دهید و اندازه آن را مشخص کنید اضافه آن را کوتاه کنید.

گذاشتن مژه مصنوعی

حال چسب مخصوص مژه را روی مژه مصنوعی بمالید. اگر چسب را قبلا استفاده کردید با خلال دندان لبه های آن را تمیز کنید.

گذاشتن مژه مصنوعی

وقتی مژه را چسب زدید دو سر آن را بیشتر چسب بزنید تا محکم تر بچسبد.

طریقه گذاشتن مژه مصنوعی

گذاشتن مژه مصنوعی

نکات چسباندن مژه مصنوعی:

- اگر میخواهید دوباره از همان مژه مصنوعی استفاده کنید، آنرا کاملاً تمیز کنید. با استفاده از یک گوش پاک کن و شیر پاک کن چشم هر چه چسب، خط چشم، و یا ریمل باقی مانده را پاک کنید. مژه مصنوعی را در جعبه اش بگذارید.

گذاشتن مژه مصنوعی

- برای جلوگیری از اذیت شدن چشم، پیش از خواب مژه مصنوعی را بردارید.

گذاشتن مژه مصنوعی

- برای گذاشتن مژه مصنوعی به یک محیط پر نور بروید تا بهتر خط طبیعی مژه را ببینید. پس از خشک شدن چسب، قدری ریمل بزنید.

گذاشتن مژه مصنوعی

_ برای پُر کردن تمام فاصله ها و طبیعی تر به نظر رسیدن، خط چشم بکشید.

گذاشتن مژه مصنوعی

- حتماً پیش از نصب مژه مصنوعی آرایش چشم هایتان را انجام دهید. بسته به بلندی و پُریِ مژه مصنوعی، سایه زدن ممکن است سخت شود.

گذاشتن مژه مصنوعی

- میتوانید چند مرتبه از همان مژه مصنوعی استفاده کنید. برای گذاشتن مژه مصنوعیِ دانه ای هم از همین شیوه استفاده کنید. برای چسباندن آنها باید از گوشه ی بیرونی چشم آغاز کنید تا به گوشه ی درونی برسید.

گذاشتن مژه مصنوعی

- درصورتی که انگشتانتان می لرزند، میتوانید از خلال دندان برای جای گذاری مژه مصنوعی استفاده کنید. با دستانی محکم و بدون لرزش خط چشم بکشید. خطی که صاف و مستقیم نباشد غیر حرفه ای و زشت بنظر می رسد.

 


لطفا رای دهید !
+ -
+30

telegram share

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود