Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
نرم افزار تقویم 1400 با گرافیک بسیار زیبا

Sophos Virus Removal Tool 2.7.0 Build 2019.08.03 پاکسازی ویروس ها

Sophos Virus Removal

دانلود Sophos Virus Removal Tool - پاکسازی ویروس ها عنوان یک محصول رایگان از گروه نرم افزاری Sophos جهت شناسایی انواع ویروس ها ، بد افزارها ، روت کیت ها می باشد. در واقع این نرم افزار یک مکمل برای آنتی ویروس های بزرگ مانند ESET ، McAfee و ... است یعنی می توانید این برنامه را در کنار آن ها باهم داشته باشید چراکه Sophos Virus Removal عملکرد ویروس ها و اقدامات مخرب آن ها را شناسایی و متوقف میکند و اجازه نمیدهد سرعت کامپیوتر شما کند شود.

Sophos Virus Removal

نرم افزار Sophos Virus Removal طبق آمار ارائه شده از سایت سازنده تاکنون بر روی بیش از 100 میلیون رایانه نصب و فعال میباشد. این برنامه علاوه بر توضیحات داده شده ، دائما رم سیستم شما را اسکن میکند ، حافظه کرنل را نیز بررسی و در صورت وجود ویروس ، پاکسازی میکند. هیچ تداخلی با سایر آنتی ویروس ها ندارد و بر روی کلیه ورژن های مختلف ویندوز از ویندوز ایکس تا 10 نصب می شود. هم اکنون جدیدترین نسخه آن را از وب سایت کافی نت IR دانلود کنید.

 

Sophos Virus Removal

Infected with a virus? Unsure whether your existing antivirus software has detected and removed it? Still having problems and unsure where to turn to next? Sophos Virus Removal Tool can help.


لطفا رای دهید !
(4 رای 5 از 5)
نقل قول [احمد عابدی]

نرم افزارش خوبه دانلود کردم خودکار ویروس کشی میکنه یا دستی باید انجام داد ....و این که به انتی ویروس کاری نداره خوبه

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود