Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper
نرم افزار تقویم 1400 با گرافیک بسیار زیبا

نرم افزار ارسال و دریافت فاکس از کامپیوتر با Symantec WinFax Pro 2013

از محصولات کمپانی معروف Symantec که توانمندی ویژه ای را در ارسال و دریافت اسناد مختلف از طریق خطوط تلفن و دستگاه مودم برای کاربران خود فراهم می آورد. این برنامه با ایجاد یک دستگاه fax مجازی اقدام به دریافت اتوماتیک اسناد ارسالی می نماید و همچنین در هنگام ارسال نیز بصورت اتوماتیک اقدام به برقرای ارتباط با شبکه اینترنت با توجه به connection سیستم عامل ویندوز می نماید. این برنامه قادر به پشتیبانی از انواع لوگوها و مهرها و امضاهای گوناگون در عمل ارسال و دریافت اسناد می باشد. با برنامه های excel, word, برای تنظیمات در اسناد ارسالی هماهنگ بوده و می توان اسناد دریافت گردیده را از طریق چاپگر به عنوان فایل خروجی دریافت نمود.

دریافت و ارسال فاکس با کامپیوتر - Venta Fax - Voice 6.3.99.270 2013

شاید برایتان پیش آمده باشد که نیاز به ارسال یا دریافت یک نمابر (فکس) داشته باشید ولی چون دستگاه فکس ندارید نتوانید این کار را انجام دهید و مجبور شوید به یک دفتر خدمات پستی مراجعه کنید.
برنامه‌ی VentaFax این توانایی را دارد که دستگاه رایانه‌ی شما را به یک دستگاه فکس حرفه‌ای با امکانات  جانبی تبدیل نماید و تمامی خواسته های شما را در زمینه ی فکس برطرف کند.

دانلود نرم افزار منشی تلفنی PC 2 Answering Machine Pro 2.0.56

بسیاری از کاربران هنگام کار با اینترنت Dial Up از مشکل قطع تلفن منزل خود رنج می برند.البته این مشکل برای بعضی از کاربران سرویس ADSL نیز هست.در پست امروز نرم افزاری را برای تبدیل کامپیوتر به یکم منشی تلفنی و آگاه شدن از زنگ زدن تلفن برای دانلود شما عزیزان قرار اده است. PC 2 Answering Machine نام نرم افزاری است که با تبدیل کامپیوتر به یک منشی تلفن باعث آگاهی شما از تلفن منزلتان می شود.این نرم افزار دارای قابلیت ضبط مکالمات است.که می توانید مکالمه ضبط شده را در 4 فرمت صوتی دیگر منتشر کنید.علاوه بر این امکانات قابلیت ذخيره ي شماره ها، همراه با روز و ساعت را دارا می باشد.این نرم افزار شماره فرد تماس گیرنده را بر روی کامپیوتر نمایش داده و می توانید با تنظیم امکان فرستادن به ایمیل آرشیو مکالمات را در ایمیل خود دریافت کنید. 

دانلود نرم افزار مدیریت تماس ها CallerID Events 1.3.0

Caller ID Events نرم افزاری است که در صورت تماس تلفنی کسی با شما ، تماس گیرنده را توسط اسم ، شماره تلفن ، عکس ، صوت و حتی کلام به شما می شناساند . با این نرم افزار قادر خواهید بود که کلیه تماسهای تلفنی ثبت شده در یک هفته ، یک ماه و یا حتی یک سال گذشته را بخوانید . Caller ID Events کلیه تماسهای تلفنی وارده و یا صادره را ثبت و در کامپیوتر ذخیره میکند . یکی از ویژگیهای بسیار قدرتمند این نرم افزار ، گزینه وب سرور آن است که توسط آن میتوان با هر یک ازInternet browser ها ، کلیه تماسهای تلفنی از هر نقطه از جهان را خوانده ، ویرایش و یا پاک نمود . ضمنا جزئیات تمامی تماسها وارده مستقیما به آدرس ایمیل و یا برنامه ای در کامپیوترتان فرستاده میشود . این جزئیات شامل : نام تماس گیرنده ، ساعت تماس ، تاریخ تماس و … می باشد.