Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

دانلود ApowerREC 1.3.7.10 فیلمبرداری از محیط دسکتاپ

نرم افزار ApowerRECApowerREC 

دانلود ApowerREC فیلمبرداری از محیط دسکتاپ این نرم افزار با عنوان Record All Screen Activities تمام فعالیت های شما در میزکار دسکتاپ از قبیل سوابق مرور ویندوز ، مشاهده فیلم و عکس و حتی ویدئو کنفرانس های شما را ضبط و در خروجی با کیفیت بسیار خوب HD به شما میدهد. فرمت های متنوعی نیز در خروجی کار برای راحتی کاربران در نظر گرفته شده که از جمله آن ها ، فرمت های رایج MP4 , AVI و... هستند.نرم افزار ApowerREC توسط تیم توسعه Apower طراحی شده است. همان طور که میدانید این شرکت تولیدات نرم افزاری دیگری داشته که از جمله نرم افزارهای دیگر آن می توان به ApowerPDF , ApowerManager , ApowerRecover اشاره کرد. که همگی آن ها در موضوع خود کارایی بسیار خوبی دارند. لذا نرم افزار ApowerRec نیز در میان اسکرین رکوردرهای موجود یکی از بهترین ها به شمار میرود.

دانلود ScreenHunter Pro 7.0.1017 عکسبرداری از محیط ویندوز

نرم افزار ScreenHunterScreenHunter

دانلود ScreenHunter عکسبرداری از محیط ویندوز عنوان یک نرم افزار تخصصی در زمینه عکس گرفتن از صفحه نمایش میباشد. از ویژگی خاص این برنامه پشتیبانی از چندین نمایشگر تصویر میباشد.می توانید در کمترین زمان ممکن ، عکس های دلخواه خودتان را تهیه نمایید و آنها را با بالاترین کیفیت و وضوح ، دریافت نمایید . می توانید از پنجره های نرم افزار ، صفحات وب و صفحه نمایش ویندوز خودتان عکس بگیرید . لازم به ذکر می باشد که این نرم افزار علاوه بر عکس برداری از صفحه نمایش ویندوز ، فیلمبرداری هم می کند و می توانید از این نرم افزار برای فیلمبرداری بهمراه ضبط صدا ، استفاده ویژه ای نمایید.

دانلود Screenpresso 1.7.7.1 عکس برداری از دسکتاپ

نرم افزار ScreenpressoScreenpresso Pro 

دانلود Screenpresso Pro عکس برداری از دسکتاپ اسکرین پرسو عنوان یک نرم افزار کم حجم جهت تصویر برداری از دسکتاپ ویندوز می باشد و این امکان را دارد که تعیین کنید تصویر برداری از چه مختصاتی در صفحه انجام شود. برنامه های زیادی از این دست وجود دارند که این برنامه نیز با توجه به حجم کم و کاربری ساده جز برنامه های خوب محسوب می شود.

Apeaksoft Screen Recorder 1.2.28 فیلم برداری از صفحه دسکتاپ

Apeaksoft Screen RecorderApeaksoft Screen Recorder 

Apeaksoft Screen Recorder دانلود نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ در میان اسکرین رکوردرها نرم افزار شرکت Apraksoft یکی از خوب هاست. چراکه با حجم کم خود بدون شلوغ کاری هایی که سایر نرم افزارهای مشابه دارند ، هدف خود که فیلمبرداری از دسکتاپ ویندوز است با انجام تنظیماتی سریع مانند تعیین مختصات شروع به فیلمبرداری و صدا برداری میکند و در آخر یک خروجی استاندارد تحویل شما خواهد داد. لازم به ذکر است این برنامه توسط شرکت سازنده رایگان نیست! اما در بسته دانلودی شما فعال ساز آن را نیز در اختیار خواهید داشت. کافیست پس از نصب ، فعال ساز را به محل نصب برنامه برده و بصورت Run as Administrator اجرا کنید.

دانلود نرم افزار معروف WinSnap 5.1.2

نرم افزار WinSnapWinSnap icon 

دانلود نرم افزار معروف WinSnap گرفتن عکس از صفحه دسکتاپ ایجاد اسکرین شات های برتر و عالی ، افزودن یاداشت و اعمال افکت های جذاب با وین اسنپ WinSnap امکان پذیر است. این برنامه در دسته بندی اسکرین کپچرها قرار میگیرد و تمرکز آن بر روی عکس گرفتن از دسکتاپ است نه فیلمبرداری ! بنابراین تنظیمات خوبی جهت ایجاد یک خروجی مناسب از جمله افکت های جالب ، برش ، ویرایش و... در نظر گرفته شده است.

دانلود Snagit 2019.1.1 Build 2860 تصویر برداری از صفحه نمایش

SnagitSnagit

دانلود Snagit 2019 عکس و فیلم برداری پیشرفته از صفحه نمایش ضبط و عكس برداری از صفحه‌ی مانیتور یكی از اركان بسیار مفید در ساخت آموزش‌های الكترونیک مخصوصاً آموزش‌های مرتبط با نرم افزارهای كاربردی است. در این روش كاربر از نزدیک با محیط كار آشنا می‌شود و همزمان هم به صورت عملی و هم تئوری آموزش داده می‌شود. حال وجود یک نرم افزار قدرتمند در این زمینه كارایی شما را در ساخت هر چه بهتر آموزش‌های الكترونیک كمک خواهد كرد.Snagit محصول قدرتمند شركت ‏TechSmith نام محبوب‌ترین و معروف‌ترین نرم افزار در زمینه‌ی عكس برداری از صحنه‌ی نمایشگر و انجام كارها و ویرایش‌های مربوطه است. این نرم افزار به آسانی با ابزارهای متنوع و مفید خود به شما امكان ضبط هر نوع تصویری را از محیط صفحه نمایش شما همراه با تمامی نشانه‌ها و هرچه كه به چشم می‌بینید را به طرق مختلف به صورت یك فیلم با كیفیت ذخیره و در صورت نیاز شما به زیبایی هر چه تمام‌تر ویرایش می‌كند. توانایی قدرتمند در به اشتراک گذاشتن فیلم‌های ساخته شده از دیگر ویژگی‌های خوب این محصول است.

دانلود نسخه جدید نرم افزار تهیه عکس و فیلم از دسکتاپ oCam 480.1 Final

oCamoCam

دانلود نسخه جدید نرم افزار تهیه عکس و فیلم از دسکتاپ oCam Final در میان اسکرین رکوردها این نرم افزار همه کاربردها و امکانات خود را جمع و جور کرده و در یک پنجره کوچک ، ساده و کاربر پسند قرار داده و براحتی میتوانید در ابعاد و مکان و محیط دلخواه از صفحه نمایش خود فیلم و عکس بگیرید و با کیفیت بالا ذخیره کنید.