لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : برنامه فارسی مدیریت ترافیک اینترنت

مدیریت ترافیک مصرفی اینترنت برای اعضای خانواده

دانلود نرم افزار فارسی کنتور ترافیک مصرفی اینترنت Counter Download v1.0 Farsi این برنامه که توسط سایت کافی نتIR طراحی و برنامه نویسی شده است یک برنامه ساده ، کم حجم و
در عین حال کاربردی است که بیشتر به درد کسانی می خورد در منزل خود چند نفر از رایانه متصل به اینترنت استفاده می کنند و مشخص نیست که چه کسی اینترنت را تمام می کند !

در این برنامه که می توانید چند کپی از نسخه قابل اجرا بنام اعضای خانواده ایجاد کنید ، مقدار حجم مثلا دو گیگ و محدودیت زمانی ایجاد می کنید و کاربر با Start زدن کنتور خود میزان حجم مصرفی خود را ثبت می کند.آماده سفر به ساحل شوید! :)

موضوع : مجموعه تصاویر زیبا لوازم مخصوص لب ساحل sandy beach
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر ساحل دریا در روزهای گرم تابستان رفتن کنار دریا و تنی به آب زدن یکی از بهترین و دلچسب ترین تفریحات است برای اینکه در کنار ساحل راحت باشیم و از آفتاب و دریا هم اندازه بهره بگیریم باید وسایل لازم را همراه داشته باشیم. یعنی باید بدانیم چه وسایلی همراه داشته باشیم که ساعت های در ساحل بودن را به راحتی سپری کنیم تصاویر دارای کیفیت HD می باشد پیشنهاد میکنیم از دست ندهید.


زیباترین فانوس های دریایی Lighthouse

موضوع : مجموعه تصاویر بسیار زیبا از فانوس های دریایی Lighthouse
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر فوق العاده زیبای فانوس دریایی فانوس های دریایی از دیرباز در نزد دریانوردان به عنوان سمبلی از سلامت و هدایت شناخته می شدند. هر چند که به تدریج با ورود فناوری های متعدد رفته رفته از نقش تأثیرگذار آنان کاسته شده، اما هنوز هم به عنوان سازه هایی که خبر از هوش و قوه ی ابتکار بشرمی دهند، مورد ستایش هستند اگر شب هنگام در کنار خطوط ساحلی قدم زده و به نورافشانی آنها نگاه کنید، آن جنبه حماسی و جادویی تنیده با روح آنان را درک خواهید کرد، چشم اندازی زیبایی که قطعاً ارزش ستایش و تقدیر را دارد همچنان تصاویر دارای کیفیت HD می باشد لینک دانلود در ادامه مطلب..


تصاویر بسیار زیبا از صدف و ستاره دریایی Starfish & shells

موضوع : مجموعه تصاویر زیبای صدف و ستاره دریایی Starfish & shells
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر دیدنی صدف دریایی اینبار برای علاقه مندان در این پست زیباترین موجودات دریایی را آماده کرده ایم تصاویر صدف روی شن های ساحل غروب افتاب و ستاره دریایی قرمز رنگ فوق العاده زیبا و .. تصاویر دارای کیفیت HD می باشد پیشنهاد میکنیم این تصاویر نایاب را از دست ندهید.


تصاویر فوق العاده زیبا و رویایی بزرگترین قلعه های شنی sand home

موضوع : تصاویر جدید و زیبا از خانه های شنی sand home
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه تصاویر رویایی خانه های شنی در این ساعت مجموعه والپیپر مدل خانه و قلعه های شنی را جمع آوری نموده ایم تصاویر دارای کیفیت HD می باشد پیشنهاد میکنیم از دست ندهید.


مجموعه تصاویر فوق العاده زیبا جت اسکی Jet Ski

موضوع : مجموعه تصاویر فوق العاده زیبا جت اسکی Jet Ski
تعداد تصاویر : 40 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه عکس های جت اسکی در اين پست تصاوير زیبای جت اسکی را آماده کرده ايم. اين مجموعه تصاوير از کیفیت HD برخوردار است امیدواریم از دیدن انها لذت ببرید.


مجموعه تصاویر فوق العاده زیبا موج سواری surf

موضوع : مجموعه تصاویر فوق العاده زیبا موج سواری surf
تعداد تصاویر : 20 عدد
فرمت : JPG
دانلود مجموعه عکس های موج سواری در اين پست مجموعه تصاوير فوق العاده زیبا از موج سواری را آماده کرده ايم. اين مجموعه تصاوير از کیفیت HD برخوردار است امیدواریم از دیدن انها لذت ببرید.